Til toppen

Våre ansatte

Vi kan kontaktes på telefon +47 22812690 eller på epost: svas@spesialverktoy.no.
Alle bestillinger sendes til ordre@spesialverktoy.no.

Dersom du vet hvem du skal kontakte finner du kontaktopplysninger på alle våre ansatte nedenfor.

 

Daglig leder og distrikstansvarlig Sør- og Vestlandet og Norge generelt
Henning Larsen
Telefon: +47 93411311
Epost: henning.larsen@spesialverktoy.no

 

Salgssjef og distrikstansvarlig Trøndelag, Bodø og Tromsø (til og med 31. januar 2022)
Rune Skaug
Telefon: +47 95283517
Epost: rune.skaug@spesialverktoy.no

 

Salgssjef og distriktsansvarlig
Peter Fjerdingby
Telefon: +47 94102501
Epost: peter.fjerdingby@spesialverktoy.no
 

 

Ordre og innkjøp

Pål Nystuen
Telefon: +47 93066728
Epost: pal.nystuen@spesialverktoy.no

 

Lagersjef
Jonny Tolk
Telefon: +47 92045144
Epost: jonny.tolk@spesialverktoy.no

 

Lagermedarbeider
Andreas Haug
Telefon: +47 22812690, innvalg 3

Epost: andreas.haug@spesialverktoy.no

 

Lagermedarbeider
Tobias Lindvall
Telefon: +47 22812690, innvalg 3